Agjencia Zhurnal.mk
Shqipëri

Ambasadori britanik në selinë e LSI-së, takim me Monika Kryemadhin

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi, është duke zhvilluar një takim me ambasadorin britanik në Tiranë, Duncan Norman.

Gazetari Juxhin Mustafaraj raporton për abcnews.al se takimi ka nisur pak minuta më parë në selinë e LSI.

Ndërkaq, më herët gjatë ditës së sotme, ambasadori i BE, Luigi Soreca ka zhvilluar një takim me presidentin Ilir Meta në Presidencë.

Postime të ngjashme

Edi Rama: Partia Socialiste merr 74-78 mandate

N E

Edi Rama prezenton masterplanit e portit të Durrësit

N E

Monika Kryemadhi: Emigrantët po kthehen të votojnë për ndryshim

N E

Trupat dhe tanket amerikane zbarkojnë në Shqipëri

N E

Basha: Rama e ka kuptuar se shumica dërrmuese e shqiptarëve duan ndryshim!

N E

ish-ambasadori Islam Lauka: Shqiptarët nuk kanë fuqi për tu bashkuar

N E

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...