Shqipëri

Ambasadori gjerman, Peter Zingraf takim në selinë blu me Lulzim Bashën

Zhurnal Ads

Ambasadori i Gjermanisë në Tiranë, Peter Zingraf, po zhvillon këtë paradite një takim me kreun e Partisë Demokratike, Lulzim Basha.

Lajmi bëhet i ditur nga burimet në media , të cilat thonë se takimi po zhvillohet në selinë e PD.

Nuk dihen arsyet e këtij takimi mes ambasadorit Zingraf dhe kryedemokratit Basha, por kujtojmë se ditët e fundit janë rikthyer përplasjet politike në Këshillin Politik, pasi opozita kërkon lejimin e koalicioneve parazgjedhore dhe hapje 100% të listave, kërkesa këto që nuk pranohen nga mazhoranca socialiste.

Postime të ngjashme

Parashikimi i motit në Shqipëri, bien temperaturat

admin

“Punimet i bllokuan për 3 vite ata që i lanë rrugët rrugëve”, Rama nxjerr videon nga ish-sheshi Shqiponja

admin

“Ata blejnë vota, ne nuk marrin dot djersën tonë”, naftëtarët në ditën e 9 të grevës së urisë ende pa zgjidhje

admin
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...