Agjencia Zhurnal.mk

Ambasadori holandez, Jan Kop: Mosmarrëveshja bilaterale me Bullgarinë nuk është e ndërlidhur me hapjen e kapitujve

Shkup, 17 tetor – Mosmarrëveshja bilaterale me Bullgarinë nuk ka të bëjë me hapjen e kapitujve dhe për këtë arsye, nuk duhet të ketë ndonjë ndikim, tha ambasadori holandez në vend, Dirk Jan Kopp.

Ai këshillon Maqedoninë të përqëndrohet në zbatimin e reformave.

Për më shumë ndiqni intervistën e tij në vazhdim:

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

T E

Lajmet e fundit

Loading...