Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

Ambasadorja amerikane Bërnz ua uron besimtarëve ortodoksë Pashkët

Shkup, 2 maj  – Ambasadorja amerikane në Maqedonië e Veriut, Kejt Bërnz ua uron besimtarëve ortodoksë në vend festën e madhe krishtere Pashkët.

“Të dashur miq, Gëzuar Pashkët, ju uroj shëndet, lumturi, dashuri dhe të gjitha të mirat për ju dhe familjet tuaja,” tha Bërnz në video-urimin e publikur në Fejsbuk faqen e Ambasadës së SHBA-së.

Postime të ngjashme

Takimi i dytë i Osmanit dhe Stoevit në Antalia

Dafina Vidishiqi

PDSH me Sadi Bexhetin synon fitoren në Tetovë

Dafina Vidishiqi

Komuna e Jegunovcës pa menaxhim me mbeturinat, në hyrje të fshatrave ju “mirëpresin” deponitë e egra

Dafina Vidishiqi

ESHS-Maqedoni: Vitin e kaluar kanë vdekur 25.775 persona, 10.9 përqind prej tyre nga coronavirusi

Dafina Vidishiqi

Prizreni dhe Tetova do të lidhen me tunel!

Dafina Vidishiqi

BE heq zyrtarisht kufizimet për qytetarët e Maqedonisë e Veriut (VIDEO)

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...