Ambasadorja Kim shëtitje buzë detit dhe takim me peshkatarët: E lumtur ta nis javën në Vlorë

Ambasadorja e SHBA në Shqipëri Yuri Kim e ka nisur javën me një shëtitje në bregdetin e Vlorës.

 

Vetë ajo ka ndarë foto në rrjetet sociale me peshkatarë dhe banorë të zonës.

Kim shprehet se është e lumtur ta nisë të hënën me këtë shëtitje buzë plazhit të Vlorës.

“E lumtur që e nis javën me një shëtitje në plazhin e Vlorës”, shkruan ajo.

Related posts

Durrës, dy të arrestuar për vjedhje

Z H

Gërdeci, Gjykata rrëzon kërkesën për rihapjen e gjykimit ndaj Mediut

D V

Vaksinim i detyrueshëm për mësuesit në Shqipëri? Reagon Drejtoria e Arsimit Parauniversitar

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More