Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Amber Heard përballet me ofendime të ndryshme në rrjetet sociale, pasi Johnny Depp e humbi betejën ligjore

Fansat ofendojnë rëndë Amber Heard, pasi Johny Depp humbi betejën ligjore me të.

Fansat e hamshorit hollivudian e kanë ofenduar ish-bashkëshorten e tij, pas vendimit të gjykatës se ai ka qenë i dhunshëm në lidhjen e tyre dhe e ka keqtrajtuar fizikisht., shkruan The Sun.

Përdoruesit e Twitterit kanë nisur mesazhe të shumta në drejtim të aktores, në të cilat i kanë rekomanduar që të vdesë.

“Shpresoj të digjesh në ferr për gjithçka që ke bërë. Johnny Depp është një njeri i jashtëzakonshëm që nuk e ka merituar këtë”, thotë një prej mesazheve të shumta drejtuar saj.Një tjetër përdorues ka thënë se shpreson që Amberin ta godasë autobusi dhe të vdesë.

Kujtojmë që Depp e kishte paditur tabloidin The Sun për shpifje për një artikull nga viti 2018, në të cilin aktori ishte etiketuar si abuziv ndaj ish-bashkëshortes.Megjithatë, ai e ka humbur procesin gjyqësor dhe tani fansat e Johny Depp po e ‘sulmojnë’ atë.

Postime të ngjashme

Botoksi i tepërt i ka lënë Simon Cowell dhe Madonnën me fytyrë të trishtuar dhe pamundësinë për të bërë mimika

S.B.

Jennifer Aniston është duke e adoptuar një vajzë

S.B.

Olivia Rodrigo ndanë detaje nga albumi i debutues “Sour”

S.B.

Dua Lipa uron Ramazanin: Shpresoj që muaji i shenjtë t’ju sjellë lumturi dhe paqe me bollëk

S.B.

Princat Harry dhe William kanë folur në telefon, Kate Middleton do të shërbejë si ndërmjetëse që vëllezërit të pajtohen gjatë varrimit të Princit Philip

S.B.

Enca Haxhia e ulur pranë Conor McGregorit në Dubai

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...