Showbiz

Amber Heard përballet me ofendime të ndryshme në rrjetet sociale, pasi Johnny Depp e humbi betejën ligjore

Zhurnal Ads

Fansat ofendojnë rëndë Amber Heard, pasi Johny Depp humbi betejën ligjore me të.

Fansat e hamshorit hollivudian e kanë ofenduar ish-bashkëshorten e tij, pas vendimit të gjykatës se ai ka qenë i dhunshëm në lidhjen e tyre dhe e ka keqtrajtuar fizikisht., shkruan The Sun.

Përdoruesit e Twitterit kanë nisur mesazhe të shumta në drejtim të aktores, në të cilat i kanë rekomanduar që të vdesë.

“Shpresoj të digjesh në ferr për gjithçka që ke bërë. Johnny Depp është një njeri i jashtëzakonshëm që nuk e ka merituar këtë”, thotë një prej mesazheve të shumta drejtuar saj.Një tjetër përdorues ka thënë se shpreson që Amberin ta godasë autobusi dhe të vdesë.

Kujtojmë që Depp e kishte paditur tabloidin The Sun për shpifje për një artikull nga viti 2018, në të cilin aktori ishte etiketuar si abuziv ndaj ish-bashkëshortes.Megjithatë, ai e ka humbur procesin gjyqësor dhe tani fansat e Johny Depp po e ‘sulmojnë’ atë.

Postime të ngjashme

Adelina Ismaili mahnit me linjat trupore, ndërsa merr poza me fustanin e zi

S.B.

Rita Ora fotografohet përkrah Romain Gavras, pas spekulimeve se është fejuar

admin

Edhe 6 ditë deri tek zgjedhjet presidenciale, Kim Kardashian ua rikujton ndjekësve se duhet të votojnë

admin
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...