Kuriozitete

Amerikani 6-muajsh skion mbi ujë si profesionist i vërtetë

Zhurnal Ads

Prindërit e djaloshit 6-muajsh që skion mbi ujë, janë kritikuar ashpër pas publikimit të videos që është bërë virale.

Por, ata kanë mbrojtur vendimin e tyre me fanatizëm, duke insistuar se gjithmonë e përgatisin të birin me veshje të ndryshme mbrojtëse, në rast se diçka nuk shkon sipas planit, transmeton Telegrafi.

Casey dhe Mindi Humpherys nga Utah, nxitën reagime të ashpra, kur gjatë vikendit publikuan videon në Instagram të birit të tyre 6-muajsh Rich duke skijuar në liqenin Powell.

Gjatë një interviste dhënë për GMA, prindërit e tij kanë theksuar se janë krenar për veprimet e tyre, e në veçanti me aftësitë e të birit që nuk frikësohet të skijon mbi ujë dhe të shijoj në maksimum këto momente.

Postime të ngjashme

E lë nipin që të rrëzohet për ta shpëtuar gotën me shampanjë, kritikohet ashpër veprimi i kësaj gjyshe

admin

Futet në market për të kryer vjedhje, hajni befasohet nga pronarja – britanikja 83-vjeçe i kundërvihet duke e goditur me shkop

admin

Si të dashuroheni sërish me leximin

T E
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...