Agjencia Zhurnal.mk

Ami shkëlqeu krah Ermalit në eventin “ODA”

Ermali dhe Ami ishin në mesin e të ftuarve në evnetin “ODA”.

Mbrëmë në Tiranë u mbaj eventi “ODA”, ku të ftuar ishin shumë emra të njohur të shoubizit.

Në mesin e të ftuarve ishin Ermal Mamaqi dhe Amarda Toska, të cilët dukeshin shumë elegantë krah njëri-tjetrit.

Ami kishte zgjedhur një fustan të kuq për këtë mbrëmje, ndërsa Ermali kostum të zi.

Për ndryshe, edhe kësaj radhe kjo ngjarje është organizuar nga vajza e Albërie Hadërgjonajt, Agnesa.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...