Ana Cheri vë në fokus tiparet trupore me poza në të brendshme rozë

Modelja e njohur ka ngacmuar ndjekësit me paraqitjen e fundit.

 

Modelja e njohur Ana Cheri ka provokuar ndjekësit e Instagramit sërish, shkruan lajmi.net.

Ana qëndron si modelet më të komentuara duke qenë aktive në këtë rrjet social ku edhe ndan me ta imazhe nga më të ndryshmet.

Ajo pozon me rroba banje apo veshje palestre duke joshur ndjekësit e saj mjaft aktivë.

Së fundmi modelja solli disa fotografi ku shihej e veshur me të brendshme ngjyrë rozë të cilat ishin mjaft të vogla dhe thuajse i zbuluan edhe pjesët intime asaj.

Related posts

Tuna dhe Patrisi kalojnë bashkë pushimet në Turqi?

D V

“Nuk isha mirë emocionalisht dhe psikologjikisht”, Oriola Marashi tregon si u përzgjodh për modele nga “Guess”

D V

Enca: Sot do të pranoj të gjitha propozimet për martesë

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More