Ana Kabashi mahnit me pozat në bikini

Ana Kabashi përveç angazhimeve në muzikë, një pjesë të mirë të kohës ia kushton edhe fizikut të saj, duke bërë që të ketë linja të përsosura trupore.

 

E, këto asete këngëtarja i ekspozon në imazhe të ndryshme në rrjetet sociale ku edhe është mjaft e ndjekur.

Këngëtarja këto ditë të fundit të kësaj vere i ka shijuar në bregdet, prandaj edhe fotografit provokuese nga atje nuk kanë munguar.

Foto: Ana Kabashi/Instagram

Në postim e radhës në Instagram, Ana ka postuar imazhe të reja nga pushimet, duke vënë në pah format e veshur vetëm në bikini.

Bukuroshja nga Peja dukej mahnitëse, ndërsa të shumta ishin edhe komplimentet nga fansat dhe miqtë e saj.

Foto: Ana Kabashi/Instagram

Ndërkohë, Ana ka qëndruar aktive edhe sa i përket projekteve muzikore, pak ditë më parë ajo ka lansuar këngën “Sa kem pi”.

Related posts

Remzie Osmani feston ditëlindjen e 50-të

D V

Enca në kërkim të një personi për të shijuar udhëtimet me të – thotë se duhet të jetë beqar, argëtues dhe person i mirë

D V

Arsimi flet pas ndarjes nga partnerja: Nuk kam nevojë për…

Redaksia

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com