Agjencia Zhurnal.mk

Ana Kabashi pendohet për ndërhyrjen estetike në hundë

Ana Kabashi ka folur për ndërhyrjen në hundë.

Këngëtarja shqiptare, Ana Kabashi është treguar e hapur me ndjekësit e saj, shkruan lajmi.net. Ajo u ka kthyer përgjigje të gjithë atyre që u ka interesuar të dinë më shumë për të ndërsa dikush prej tyre e ka pyetur për ndërhyrjen estetike në hundë.

Nëpërmjet përgjigjes së dhënë, Ana ka lënë të kuptohet se është penduar dhe sikur të ishte sot nuk do ta bënte.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...