Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Ana Kabashi publikon pamje nga prapaskenat e klipit “Pse e du”

“Pse e du” është kënga më e re, të cilën Ana Kabashi e publikoi para disa ditësh.

Projekti i ri muzikor është pritur mirë nga fansat e këngëtares, ndërsa si zakonisht, ajo erdhi atraktive në skenat e videoklipit të ri.

Në profilin e saj në Instagram, Ana ka publikuar fotografi dhe video nga prapaskenat e xhirimit të klipit.

Artistja nga Peja ka marrë vëmendje me dukjen joshëse dhe të veçantë në videon e re muzikore.

“Pse e du” është realizuar me tekst të shkruar nga vet Ana në bashkëpunim me Zana Kabashin, kurse miksimi dhe masterizimi është realizuar nga producenti Mixey. Për melodinë e këngës gjithashtu është përkujdesur vet këngëtarja.

Postime të ngjashme

“My love story”, një mega emision së shpejti në ekran

T E

“Tërmet” në familjen mbretërore/ Sonte transmetohet intervista e princit Harry dhe gruas së tij amerikane Meghan Markle

T E

Ylli i YouTube, Zoe Sugg njofton se është shtatzënë për herë të parë

S.B.

Pyetet nëse planifikon të martohet së shpejti, Eni Koçi: Dasma nuk shqyrtohet fare si opsion në këtë periudhë

S.B.

Gjira: Ata që bëjnë muzikë të vërtetë kanë pak klikime, nuk e bëjnë për vëmendje

S.B.

Fero lanson këngën e re “Krenaria”

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...