Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Ana Kabashi shfaqet joshëse dhe festive

Ana Kabashi arrin të tërheqë vëmendje sa herë që publikon imazhe të reja në rrjetet sociale falë dukjes së saj.

Këngëtarja njihet për linjat e admiruara trupore, ashtu që edhe në pozat e reja ka marrë mijëra pëlqime nga fansat e saj.

Bukuroshja është shfaqur me një kostum në formë minifundi dhe pjesë të sipërme të shkurtër që ekspozon pjesën e barkut dhe duket për mrekulli.

Ndryshe, në një intervistë për Telegrafi, Ana ka folur për planet e saja për vitin 2021.

“Fillimisht që të largohet virusi COVID-19, kam shumë plane, po mendoj të bëjë diçka për Shën Valentin, të bëjë këngë të tjera duete, të gjitha këto janë planet por që së pari dua të jem shëndetshëm, nuk po dua asgjë tjetër dhe shpresoj që të gjithë njerëzit të jenë mirë se definitivisht i ka prekur shumë keq”.

“Kështu që plane ka shumë, por kjo kohë na ka lënë të mendojmë edhe për të nesërmen se mos do të ndodhë diçka”, është shprehur ajo.

Postime të ngjashme

Hiti i ri nga Maili, rep artist shumë modern

T E

Publikon fotografitë e para pas lindjes, Elita Rudi zbulon portretin e vajzës Bota

S.B.

Rita Ora zëvendësohet në jurinë e “The Masked Dancer”

S.B.

Heidi Klum e lejon vajzën të bëhet modele pasi ajo ia kishte kërkuar me vite këtë

S.B.

Bebe Rexha publikon pamje “të rrezikshme” nga klipi i ri

S.B.

Arbenita Ismajli shkëlqen në fotografitë e radhës teksa pozon me barkun e rrumbullakosur

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...