Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Ana Kabashi vë në pah tiparet e bujshme trupore nga vetura luksoze

Ajo është ndër artistet që merr pothuajse më së shumti vëmendje.

Fjala është për Ana Kabashin, e cila asnjëherë nuk zhgënjen fansat me pozat në rrjete sociale.

Në një postim të fundit në Instagram, bukuroshja brune ka ndarë disa imazhe, me të cilat la gojëhapur 134 mijë ndjekësit.

Ajo u shfaq me një fustan të ekspozuar, gjë i theksonte asaj tiparet e bujshme trupore.

Këngëtarja shpesh komentohet për vijat trupore, për të cilat stërvitet tej shumë në palestër.

Postimi mori një sërë komentesh, që përshkruanin se sa e mrekullueshme dukej artistja.

“Pse e du” në anën tjetër është hiti saj i fundit, që u prit tejet mirë nga admiruesit e muzikës së saj.

Postime të ngjashme

Teuta Krasniqi sqaron konfliktin rreth qenit në xhirimet e filmit: Ishte gabim përzgjedhja, kërkojmë falje

S.B.

Matt Damon shpreson që Ben Affleck dhe Jennifer Lopez janë bashkuar

S.B.

Dafina Zeqiri: Ka pasur njerëz që më kanë thënë nuk ke baba, nuk ke me ecë përpara

S.B.

Bebe Rexha i reagon tabloidit The Sun, i detyron ta ndërrojnë titullin e intervistës ku thuhej se ajo u mundua t’i pajtojë Ritën me Duan

S.B.

Dua Lipa bëri thirrje për rritjen e rrogave për punëtorët shëndetësorë në fjalimin e saj pas marrjes së çmimit në Brits

S.B.

Patrisi mungoi në festën e Tunës të organizuar për fëmijën e dytë në ardhje gjatë kohës sa ajo ishte shtatzënë

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...