Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Anastasia Karanikolaou vë në plan të parë barkun e tonifikuar derisa arrin në një ditëlindje

Ajo shfaqi me krenari me barkun e saj të tonifikuar kur arriti në ditëlindjen e mikut, Carter Gregory.

Duke vendosur barkun e saj të në një shfaqje nën një bluzë, mikja më e mirë e Kylie Jenner,  bashkoi linjat me pantallona të përshtatshme dhe zbukuroi bustin e saj me zinxhirë delikatë ndërsa mbërriti për festën në West Hollywood.

Flokët e saj me shkëlqim ngjyrë kafe i përfshiu një bisht të lartë ndërsa kishte vendosur edhe makijazh.

Stassie, mbante sendet e saj në një çantë të vogël të vendosur në parakrahun e saj të djathtë dhe gjithashtu mbajti një gjel sheqeri të kuq ndërsa hyri brenda.

Personaliteti i mediave sociale kishte mbathur një palë take me gishta të hapur, duke ndezur pedikyrin e saj të bardhë të patëmetë.

Kjo vjen pasi Stassie festoi ditëlindjen e saj të 24-të me një bar të mbushur me yje në Goya Studios në Hollywood të cilën ajo e ndau me Zack Bia.

Postime të ngjashme

Dikur ishin kunata, si është sot marrëdhënia e Borës dhe Jonidës pas ndarjes nga vëllezërit binjakë?

D V

Ky është parashikimi i Paolo Fox për gjatë gjithë gushtit

D V

Ana Kauri festoi ditëlindjen, urimi i Fationit mori vëmendjen e të gjithëve

D V

Britney Spears pozon me fustanin e ngushtë ngjyrë portokalli

D V

Nicole Scherzinger veshur me ngjyrë rozë merr vëmendje rrugëve në Los Angeles

D V

Kim Kardashian thekson tiparet e formësuara trupore në veshjet e reja të markës ‘SKIMS’

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...