Agjencia Zhurnal.mk
Sport

Ancelotti kërkon rikthimin e James Rodriguez te Reali i Madridit!

Me shumë gjasa nuk do të ketë një tjetër bashkim mes Ancelottit dhe James Rodriguez. Fantazisti kolumbian u transferua verën e kaluar nga Real Madrid te Everton dhe tani me rikthimin e trajnerit italian në Spanjë, janë shtuar zërat për të njëjtën lëvizje edhe të James. 29-vjeçari nuk e mohoi menjëherë diçka të tillë port ha se do t’i pëlqente të qëndronte edhe një vit tjetër në Premier League me Everton. Vetëm nëse “Los Blancos” do të largonin disa lojtarë të tepërt në verë atëherë drejtuesit do të plotësonin dëshirën e Ancelottit për të patur sërish kolumbianin në skuadër.

Postime të ngjashme

Harry Kane nuk rikthehet te Tottenhami derisa t’i garantohet largimi

D V

Armando Broja mund të largohet nga Chelsea, Udinese shfaq interesim serioz

D V

Koeman me mesazh të qartë për Umtitin dhe Braithwaite

D V

Pritje spektakolare e Buffonit në debutimin e tij të dytë te Parma si 43 vjeçar

D V

Chelsea ofron 100 milionë euro dhe një lojtar për Lukakun

D V

Barcelona në pozitë ideale për transferimin e Saul

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...