Agjencia Zhurnal.mk

Andrra do ta ‘çmend’ Sinanin me pozat e fundit

Andrra Destani e ëmbël si sherbet, bukuria e saj do ta ‘çmend’ edhe bashkëshortin e saj, Sinain.

Sinan Hoxha duhet të ndihet me fat që krahë vetës ka një femër siç është Andrra Destani.

Ajo përherë shfaqet me plotë stil dhe kaq pozitive, shkruan Indeksonline.

Megjithëse nënë e një djali ajo po arrintë mbahet në formë të mirë trupore.

Destani dukshëm vërehet se ka shije perfekte sa i përket edhe stilit.

Më poshtë mund të shihni disa nga pozat e saj më të mira.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...