Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Angela Martini bën për vete ndjekësit me lëvizjet provokuese në një video në TikTok

Bukuroshja e njohur shqiptare, Angela Martini, është mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale.

Ajo shpesh ndan me ndjekësit fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e përditshme, gjersa nuk mungojnë herë pas here edhe postimet provokuese.

Një gjë të tillë e ka bërë edhe së fundmi në videon e ndarë me fansat në rrjetet sociale TikTok dhe Instagram.

Në videon në fjalë, Angela shfaqet mjaft tërheqëse para pasqyrës me një fustan të shkurtër, teksa bën lëvizje provokuese.

“Bëhu një zë, jo një jehonë”, shkroi bukuroshja Martini në mbishkrimin e kësaj videoje.

Modelja me prejardhje nga Shkodra përndryshe vazhdon prej vitesh të jetojë në Shtetet e Bashkuara të Amerikës me bashkëshortin e saj, Drgos Savulescu.

Postime të ngjashme

“Unë në 2004, Ardian Bujupi sot 2021”, Meda ‘tallet’ me stilin e flokëve të Ardianit

D V

“Qershia mbi tortë”, Anxhelina vjen me imazhe joshëse në rrjete sociale

D V

Katie Price ndan fotografitë e mbuluar me fasha pas një operacioni plastik në Turqi

D V

Arilena dhe Dafina po sjellin duetin e radhës së shpejti

D V

Ana Cheri vë në fokus të pasmet e shtrirë në plazh

D V

Familja Lipa me pushime në jug, Greg Rama poston fotot

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...