Agjencia Zhurnal.mk

Angela Martini me poza e lëvizje atraktive nga një jaht luksoz

Ajo është njëra nga femrat më komentuara e më të suksesshme në fushën e modelingut.

Fjala është për modelen e njohur nga Shqipëria, Angela Martini, e cila tanimë prej vitesh jeton dhe vepron në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Ajo madje shquhet për jetën luksoze që bën dhe këtë e ka dëshmuar me imazhet dhe videot që herë pas here sjell.

View this post on Instagram

1 , 2 or 3 ? 🤔

A post shared by Angela Martini 🌜🌛 (@angela_martini) on

Ditën e sotme, supermodelja ka ndarë me ndjekësit disa imazhe e video atraktive në një jaht luksoz.

Martini shfaqet e mahnitshme teksa në njërën prej imazheve vjen me skena e lëvizje tejet provokuese.

Komplimentet në hapësirën për komente nuk munguan as nga miqtë dhe kolegët e saj, duke përfshirë edhe disa prej artisteve shqiptare me të cilat ruan miqësi të mirë.

“Më pëlqen pamja. A ju pëlqen juve”, ka qenë përshkrimi i videos së saj.

View this post on Instagram

I like the view. Do you?

A post shared by Angela Martini 🌜🌛 (@angela_martini) on

Në anën tjetër, Angela po shijon sukseset e librit të saj të ri “Love, Hope, Light” që e publikoi gjatë vitit të kaluar.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

S.B.

Lajmet e fundit

Loading...