Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Angela Martini ngacmon ndjekësit me një video provokuese në bikini

Ajo është njëra prej modeleve më të pëlqyera në trojet shqiptare që merr thuajse gjithnjë vëmendje.

Fjala është për Angela Martinin, bukuroshen nga Shkodra e cila tashmë jeton dhe vepron në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

E njëjta së fundmi vjen me një video provokuese, në të cilat ka vënë në pah linjat trupore.

Supermodelja shfaqet e veshur në një palë bikini rozë dhe duket të jetë shtrirë teksa në sfond dëgjohet kënga e re e Dua Lipës “Fever”.

“Unë jam vetëm duke qëndruar këtu”, ka qenë përshkrimi i videos.

Komplimentet ndërkohë kanë qenë të shumta në pjesën për komente nga miqtë dhe ndjekësit që mban në rrjete sociale.

Angela prej vitesh është martuar me milionerin rumun, Dragos Savulescu, me të cilin po ashtu ka një raport të mrekullueshëm.

Postime të ngjashme

Labi publikon radhën e njerëzve që po presin për koncertet e tij: Nuk janë zgjedhjet, është prezenca jonë

Dafina Vidishiqi

Afërdita Demaku merr vaksinën anti-Covid

Dafina Vidishiqi

“Flora S”, së shpejti projekte me “Miqtë e Amerikës”

Dafina Vidishiqi

Zanfina Ismaili: Kjo gjeneratë ka vrarë vlerat e moralit, shoqërisë, marrëdhënieve dhe besnikërisë

Dafina Vidishiqi

Rita Ora me poza tërheqëse nga Los Angeles, paralajmëron diçka të re për fansat

Dafina Vidishiqi

Dua Lipa, Coldplay dhe The Beatles bënë që industria britanike e muzikës të shënojë rekord fitimesh

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...