Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Angela Martini publikon imazhe në momente intime me bashkëshortin

Modelja e njohur, Angela Martini, është një ndër emrat më të ndjekur në rrjete sociale. Ajo tërheq vazhdimisht vëmendjen me pozat e nxehta e videot seksi në rrjete sociale.

Bukuroshja shkodrane është duke shijuar dimrin dhe fundvitin në maksimum së bashku me bashkëshortin e saj, Dragos Savulescu, teksa është shumë aktive edhe në Instagram.

Së fundmi, Angela ka gjetur pak kohë për të realizuar sfidën virale të Instagramit, “Show me a picture of” dhe nuk është befasi se pjesa më e madhe e fotografive lidhen me bashkëshortin e saj.

Ndër të tjera, një fanse i ka kërkuar të postojë fotografi ose video duke u puthur me bashkëshortin e saj dhe modelja ka publikuar këtë.

Po ashtu, ka ndarë një tjetër video romantike me partnerin ku shihen në një darkë – transmeton Top Channel.

Rreth pesë muaj më parë mediat u pushtuan nga lajmet se modelja është në pritje të fëmijës, nisur nga një fotografi. Por, në fund rezultuan vetëm thashetheme.

Martini dhe Savulescu u kurorëzuan me martesë në dhjetor të vitit 2017, në një ceremoni tepër private ku i thanë ‘PO’ njëri-tjetrit të veshur të dy me të zeza.

Postime të ngjashme

Vjen kënga kushtuar vendlindjes nga artisti Gjekë Dushaj

T E

Ditë zie për Flori Mumajesin, humb njeriun e afërt

S.B.

Anxhela Peristeri dhe Edona Llalloshi bëjnë ‘’xing’’ me veshjen e njëjtë

S.B.

Ardit Gjebrea fiton “betejën” me Covid-19, ja gjendja e tij shëndetësore

S.B.

Aktori i njohur francez, Depardieu po përballet me akuza për përdhunim

S.B.

Travis Scott: Vajza është frymëzimi më i madh në jetën time

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...