Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Angela Martini vjen me poza ‘të nxehta’ për fansat në Instagram, duke pozuar vetëm në të brendshme

Bukuroshja Angela Martini është një nga modelet më të ndjekura shqiptare në rrjetet sociale.

Shpesh ajo ndan me ndjekësit fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e saj e përditshme, gjersa nuk mungojnë në të shumtën e rasteve edhe imazhet provokuese.

Një gjë të tillë, Martini e ka bërë në postimin e fundit të ndarë me ndjekësit e saj në rrjetin social Instagram.

Foto: Angela Martini/Instagram

Ajo ka realizuar disa poza mjaft ‘të nxehta’, duke u shfaqur në të brendshme të kuqe pranë një divani.

Angela ka vënë në pah linjat atraktive trupore, për të cilat kujdeset në maksimum dhe kjo është arsyeja që vija e saj e trupit është e lakmueshme nga çdo femër.

“Mashallah”, shkroi modelja shkodrane në mbishkrimin e fotografive, duke iu referuar kështu formave të saj.

Pëlqimet dhe komentet e shumta nga ndjekësit nuk kanë munguar, shumë prej të cilëve e kanë komplimentuar dhe janë joshur nga kjo paraqitje provokuese e saj.

Postime të ngjashme

Ledri Vula me urim të veçantë për babanë

Dafina Vidishiqi

Anastasia zbulon shumë me bikini të vogla në imazhin nga jahti

Dafina Vidishiqi

Angelina Jolie fotografohet me gjashtë fëmijët në aeroport pas udhëtimit për ditëlindje

Dafina Vidishiqi

Daut Haradinaj zgjedh fjalët më të mira për të uruar bashkëshorten

Dafina Vidishiqi

“Ditari”, kënga më e re nga Remzie dhe Nexhat Osmani

Dafina Vidishiqi

DJ Geek nuk përmbahet, shikojeni çfarë i bën Dafinës në plazh

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...