Agjencia Zhurnal.mk

Angela tregon fizikun e përsosur në veshjen super të shkurtër

Angela Martini duket në formë shumë të mirë në fotografinë e fundit.

Martini ka ndarë me ndjekësit një tjetër imazh të realizuar nga pushimet në bregdet.

Modelja, këtë herë kishte veshur një minifund dhe reçipeta, ndërsa tregoi linjat e përsosura trupore, për të cilat edhe njihet.

“Gjëja më e rëndësishme është të shijosh jetën, të jesh i lumtur, është e gjitha që ka rëndësi”, ka shkruar ajo sipër fotos.

Kujtojmë se Angela Martini është e martuar me biznesmenin Dragos Savulescu.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

S.B.

Lajmet e fundit

Loading...