Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Angelina Jolie flet për rritjen e fëmijëve, ndërsa pozon për revistën britanike “Vogue”

Aktorja e njohur, Angelina Jolie, së fundmi ka pasur rastin që të diskutojë rreth rritjes së fëmijëve të saj.

Kjo është arritur përmes një interviste me revistën prestigjioze “Vogue”, ku në kopertinën kryesore gjendet Jolie, shkruan Daily Mail.

45-vjeçarja ka thënë se përkundër që ka fëmijë, nuk është se lodhet edhe aq shumë, pasi ndihma e tyre është e mrekullueshme.

Ajo së bashku me Brad Pitt ndan gjashtë fëmijë, Maddox, Pax, Zahara, Shiloh dhe binjakët Vivienne dhe Knox.

“Edhe pse kam dëshiruar shumë fëmijë, gjithmonë kam pasur dëshirë që të udhëtojë në mes të xhunglës”, është shprehur Angelina.

Ndërkaq, aktorja kishte vendosur që imazhet me veshjen elegante t’i realizojë në rezidencën e saj 25 milionë dollarëshe në Los Angeles.

Theksojmë se Jolie është nën beqare që kur u nda nga Brad Pitt, pas 12 vite martesë që kishin pasur.

Postime të ngjashme

As që ua merr mendja, Olta Gixhari tregon arsyen e pazakontë pse nuk e zbulon identitetin e partnerit dhe djalit

D V

Një festë jo e thjeshtë, Meghan Markle po organizon ditëlindjen e saj me këtë person të veçantë

D V

Nëse një ditë Bora Zemani do të bëhet me vajzë, ajo do ketë një emër mjaft të veçantë!

D V

Alex Rodriguez flitet për një lidhje dashurie me Melanie Collins, derisa fotografohen së bashku përreth Talamanca Bay në Ibiza

D V

Scientologjia ia shkatërroi martesat dhe marrëdhënien me vajzën, por jo edhe karrierën e Tom Cruise

D V

Morena vjen në poza verore

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...