Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Angelina Jolie fotografohet me gjashtë fëmijët në aeroport pas udhëtimit për ditëlindje

Angelina u pa duke u larguar nga Nju Jorku bashkë me fëmijët.

Angelina Jolie u pa të largohej nga Aeroporti JFK të enjten me të gjashtë fëmijët e saj pas një udhëtimi në Nju Jork për ditëlindjen e saj të 46-të, shkruan Daily Mail, transmeton lajmi.net.

Ylli i Maleficent mbajti pamjen e saj të thjeshtë ndërsa veshi një pallto të gjatë kafe Christian Dior mbi një fustan të zi dhe sandale lëkure kafe Salvatore Ferragamo.

Ajo vendosi një maskë të zezë mbrojtëse për fytyrën ndërsa mbante një çantë të madhe të bardhë dhe blu nga Celine dhe ngarkohej përgjatë një çante të madhe të zezë Louis Vuitton.

E gjithë familja po bënin udhëtim ndërkombëtar pasi e gjithë dora e djathtë e saj ishte e mbushur me pasaporta e karta bordi.

Angelina u bashkua me të gjithë fëmijët e saj duke përfshirë djemtë Maddox, Pax, 17 vjeç dhe Knox, 12 vjeç, si dhe vajzat Zahara, 16, Shiloh, 14 dhe Vivienne, 12.

Ylli ishte në qytet me të gjashtë fëmijët e saj për të festuar ditëlindjen e saj të 46-të.

Ishte një tërheqje e mirëpritur për Jolie, e cila u la ‘zhgënjyer’ muajin e kaluar kur ish-burrit të saj Brad Pitt iu dha kujdestaria e përbashkët e fëmijëve të tyre pas një beteje të gjatë dhe shumë të keqe ligjore.

Në fund të majit, gjykata vendosi që Brad dhe Angelina do të kenë të përbashkët kujdestarinë e të gjithë fëmijëve të tyre, me përjashtim të Maddox, i cili nuk është më i mitur.

Sipas raporteve nga US Weekly të martën, aktorja mendon se nuk mund ta falë kurrë Brad dhe beson se beteja e tyre ligjore është ‘larg nga të përfunduarit’.

Një burim tha : ‘Ajo kurrë nuk do ta falë atë … Ajo pohon se nuk ka mbaruar ende dhe ende beson se drejtësia do të mbizotërojë.’

Gjithashtu u pohua se ylli i Maleficent do të japë ‘gjithçka që ka’ për të apeluar vendimin në gjykatë. 

Postime të ngjashme

U largua nga ‘Portokallia’, Lei Kraja tregon arsyet

D V

I shkroi gabimisht në Instagram, Shkurte Gashi zbulon se si nisi lidhja e dashurisë me Albert Limanin

D V

Erkand Qerimaj del i pari në baterinë B me 338 kilogramëve në dygarësh për peshën 81 kilogramë

D V

A e ngacmojnë vajzat Ledrin? Kjo është përgjigjja epike e Sarës

D V

Zaimina Vasjari la anash muzikën emërohet në postin e rëndësishëm të sektorit publik

D V

“Kiss my A**”, Vesa Smolica pozon me të pasme të kthyera nga kamera

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...