Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Angelina Jolie më e thjeshtë se kurrë në supermarket me të birin

Knox Jolie Pitt së bashku me nënën e tij doli për pazar të dielën dhe nga pamjet duket se ai ngjan shumë me të atin, Brad Pitt.

Angelina Jolie ishte përsëri në supermaket me një ndihmës të rëndësishëm në krah për ta ndihmuar atë të merrte gjërat e domosdoshme. Djali i saj 12-vjeçar, Knox Jolie-Pitt, u pa duke drejtuar karrocën.

Edhe pse mbante maskë mbrojtëse, tani është imazhi i babait të tij, Brad Pitt.

Gjashtë fëmijët e Jolie dhe Pitt shpesh shihen duke shoqëruar nënën e tyre në udhëtime pazari në të gjithë Los Anxhelosin, si si grup ashtu edhe vetëm. Angelina që përpiqet të sjellë një ndjenjë të “normalitetit” në jetën e fëmijëve, dhe si rrjedhojë këto blerje janë të zakonshme, si të secilit prej nesh. Pavarësisht nëse janë dyqane të shtrenjta, apo thjesht ndalen në dyqanet artizanale lokale, Angelina përpiqet të ruajë privatësinë dhe nuk i lë paparacët të kuptojnë se ku shkojnë fëmijët e saj.

Postime të ngjashme

Infermierja e cila një vit më parë pozoi me shenjat e lodhjes nga pandemia, ngjitet në skenën e ‘Sanremos’ dhe mban fjalimin emocionues

S.B.

Sting e lanson albumin “Duets” së shpejti

S.B.

Dua Lipa shkëlqen në reklamën e markës së atleteve “Puma”

S.B.

Arriti një miliard dëgjime, Bebe Rexha bëhet qesharake duke ngrënë mëngjesin mbi pllakatën që iu dhurua si mirënjohje nga Spotify

S.B.

Rita Ora me performancë të mrekullueshme nga ‘Sydney Opera House’, magjeps me dukjen dhe zërin e saj

S.B.

Kim Kardashianin e merr gjumi në sallon të bukurisë, parukieri i saj publikon fotografinë e yllit duke fjetur teksa ajo grimohej

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...