Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

Angellovski: “Javna soba” është mbyllur, por u hap një e re; po punojmë edhe për identifikimin e tyre

Shkup, 30 janar – Policia në koordinim me Prokurorinë publike ndërmarrin masa adekuate dhe aktivitete për zbardhjen e rastit “Javna soba”, thotë në emisionin e sotëm “360 Gradë” në Alsat, ndihmës ministri i brendshëm, Toni Angellovski.

Siç deklaroi ai, deri më tani janë arrestuar katër persona lidhur me rastin, por në ndërkohë është hapur një grup tjetër i njëjtë.

Postime të ngjashme

Pendarovski: Armata u kyç në shuarjen e zjarreve, nesër në mëngjes helikopterët shkojnë për të ndihmuar në Koçan

D V

DMSH i mobilizon ekipet për mbrojtje dhe shpëtim nga zjarret, thirrje për t’u përfshirë edhe shoqatat vullnetare zjarrfikëse

D V

Nesër pa rrymë disa nga konsumatorët nga Qendra dhe Buteli

D V

Zjarr i madh nga pasditja po tërbon në Rankovc, ka edhe shtëpi të djegura

D V

Minsitri Filipçe: Pjesa më e madhe e të infektuarve, janë të ardhurit nga jashtë vendi

D V

Koçani është duke u djegur, banorët në panikë

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...