Agjencia Zhurnal.mk

Anita Haradinaj zgjedh fjalët më të ëmbla për ta uruar të birin për ditëlindje

Sot është një ditë e veçantë për familjen e Ramushit dhe Anitës.

Anita dhe Ramush Haradinaj kanë disa vite që janë martuar dhe tashmë çifti ka tre fëmijë, dy djem dhe një vajzë, shkruan lajmi.net.

Djali i tyre i vogël Trimi feston ditëlindjen, dhe për këtë datë të veçantë nëna e tij i ka kushtuar fjalët më të ëmbla dhe i ka shoqëruar me një fotografi në Instagram.

“Jeta jem, dashni Ti, Shpirt i Shpirtit tim! Nuk di ku te gjej fjale me te uru ty por di te t’them Paq jeten e bardhe e te ndritur ashtu siç ke zemren, paq buzeqeshjen si rreze dielli deri ne pafundesi, paq fatin e lehte e te bukur si shpirtin! Te dua pakufi!! Gezuar Ditelindja o Jete!!!”, ka shkruar Anita Haradinaj.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...