Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni Rekomanduar TOP LAJM

Anketa Zhurnal: “A mendoni se ardhja e Grubit në Ekzekutiv, po përçahet BDI-ja?”, 482 mendojnë “PO”, ndërsa 46 “JO”

Shkup, 23 nëntor, Zhurnal.mk – Agjencia e Lajmeve Zhurnal më datë 16 nëntor në fejsbuk profili zyrtar lëshoi një anketë me pyetje “A mendoni se ardhja e Grubit në Ekzekutiv, po përçahet BDI-ja?”.

Nga gjithsej 528 anketues, 483 kanë votuar se ardhja e Artan Grubit në Ekzekutiv, po përçan BDI-në, ndërsa vetëm 46, janë përgjigjur me “JO”.

ANKETË:- A mendoni se ardhja e Grubit në Ekzekutiv, po përçahet BDI-ja ?Për "PO" klikoni butonin – LIKEPër "JO" klikoni butonin – ZEMËRVërejte:Anketa do të zgjat 3 ditë.

Posted by ZHURNAL.MK on Monday, November 16, 2020

Të drejtën e votës në fejsbuk profilin e Agjencisë Zhurnal, për pëqyerit e faqes tonë ka pasë drejtë vote, vetëm njëherë.

E njëjta anketë, ishte edhe në faqen zyrtare të Agjencisë së Lajmeve Zhurnal.mk.

Edhe në faqen zyrtare, zhurnal.mk nga gjithsej 945 votues, 80%, 759 Votes, kanë votuar se ardhja e Grubit po përçan BDI, ndërsa vetëm 20%, 186 Votues, kanë qenë të mendimit për “JO”.

Postime të ngjashme

Berisha: Ndalni tërbimin e policisë kundër protestuesve paqësorë shqiptarë në Shkup

T E

Mariçiq: Kjo është një ditë e madhe për shtetin ligjor dhe për sundimin e së drejtës

T E

Spasovski: Hetimi duhet të dëshmojë ku është lëshimi dhe nëse dikush i ka ndihmuar Mijallkovit

T E

Zhurnal mëson / BDI nesër mbledh kryesinë në Reçicë të Vogël

Bexhet Musliu

Todorov i drejtohet Mickoskit: Ik, derisa unë luftoja kundër Zaevit ti ndërtoje hidrocentrale

T E

Arjanit Hoxha takim pune me kolegun e tij turk, Bekir Pakdemirli

Bexhet Musliu

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...