Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni Rekomanduar

Anketa Zhurnal.mk: Pasi Ahmeti të përfundojë mandatin, Talat Xhaferi lider i BDI-së

Shkup, 14 shkurt, Zhurnal.mk – Agjencia e Lajmeve Zhurnal.mk në fejsbuk profilin zyrtar më datë 10 shkurt ka lëshuar një anketë me pyetje “Cili mendoni se ka merita të bëhet lider i ardhshëm i BDI-së, pasi Ahmeti të përfundojë mandatin, Talat Xhaferi, Izet Mexhiti, Bujar Osmani dhe Artan Grubi.

Sipas komenteve në rrjetin social, merita të bëhet lider i ardhshëm i BDI-së, pasi Ahmeti të përfundojë mandatin, është Talat Xhaferi me 69 vota, pas tij radhitet Izet Mexhiti me 29 vota, i treti Artan Grubi me 6 vota, Osmani i fundit me 5 vota.

Përpos votimeve kanë vijuar edhe 135 komente, ku edhe në komentet prin Talat Xhaferi, në rendin e dytë rreshtohet Artan Grubi të tretin Izet Mexhiti, dhe i fundit Bujar Osmani.

Në vijim ndiqni linkun e anketës online në Fajsbuk rrjetin tonë zyrtare, Zhurnal.mk.

Cili mendoni se ka merita të bëhet lider i ardhshëm i BDI-së, pasi Ahmeti të përfundojë mandatin?Votoni në komente:👍 – Talat Xhaferi❤️ – Izet Mexhiti😮 – Bujar Osmani😢 – Artan Grubi

Posted by ZHURNAL.MK on Wednesday, February 10, 2021

Postime të ngjashme

Moti për ditët në vijim në Maqedoni

D V

Xhambaski: Nëse respektohen “vijat e kuqe”, komisioni maqedono-bullgar nuk do të mund të funksionojë

D V

OBRM-PDUKM: Mini-Shengeni nuk është një alternativë e BE -së

D V

Priten variante të ndryshme të Covid-19! Mund të rekomandohet marrja e dozës së tretë e vaksinës

D V

Edhe katër të rinj arrestohen pasi kapen me marihuanë!

R Zh

Zaevi për “Ballkan të Hapur”: Derisa BE-ja nuk e përmbush premtimin, ne do punojmë për një jetë më të mirë

R Zh

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...