Agjencia Zhurnal.mk

Anna Kabashi paralajmëron projekt të ri

Ajo është mjaftë aktive me koncerte dhe projekte muzikore.

E, Anna Kabashi po vjen edhe me diçka të re.

Artistja nga Peja, këtë e ka bërë të ditur përmes një postimi në Instagram, derisa duket mjaftë aktraktive.

“Kënga e re është rrugës”, ka shkruar ajo./Indeksonline

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...