Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Anne Hathaway me transformim të frikshëm për filmin e ri

Zhurnal Ads

Aktorja Anne Hathaway, të cilën publiku kishte një mundësi për ta kujtuar kryesisht për rolet e saj “The Witches”, zbuloi atmosferën prapa skenave të xhirimit të filmit, “Shtrigat” dhe tregoi një transformim të jashtëzakonshëm.

Për shkak të rolit të ri, zeshkania 37-vjeçare është bërë tullace, goja i është prerë si Jokerit dhe dhëmbët e saj janë të frikshëm.

Sidoqoftë, ky nuk është horror, por një komedi që është një xhirim i filmit me të njëjtin emër nga viti 1990, në të cilin roli i Grand High Witch, pra shtrigës kryesore që tani luhet nga Hathaway, u mishërua në mënyrë të shkëlqyeshme nga Anjelica Huston.

https://www.instagram.com/p/CGVnmChlhgQ/?utm_source=ig_web_copy_link

Filmi është bazuar në një libër të Roald Dahl, dhe ndërsa ishte duke pritur që “Shtrigat” e reja të mbërrinin para publikut, Hathaway publikoi një video të shkurtër, një ngacmim nga filmi, por edhe disa skena në në Instagram, i cili ndiqet nga 18.5 milionë njerëz.

Në video, Hathaway shfaqet së bashku me kolegët e saj, Octavia Spencer, Jahzir Kadeem dhe Stanley Tucci duke kaluar një kohë të mrekullueshme në set.

Premiera e “Magjistares” është planifikuar në HBO, më 22 tetor, para Halloween, megjithëse ishte planifikuar fillimisht për në fillim të këtij muaji, por për shkak të pandemisë së coronavirusit, shumë premiera televizive u zgjatën.

Ndryshe, xhirimi i filmit “Shtrigat” nënshkruhet nga regjisori i famshëm Robert Zemeckis.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Modelja Belen Rodriguez vishet nga kreatorja Lia Stublla

S.B.

Trejsi Sejdini publikon imazhe nga Prishtina – disa të dhëna për bukuroshen

S.B.

Ndërron jetë projektuesi legjendar i modës, Pierre Cardin

S.B.

Eni Koçi rikthehet pas një kohe të gjatë, sot pritet të publikon këngën e re “Lamtumirë”

S.B.

Vesa Luma vjen me poza atraktive në bikini: Mirësevjen 2021

S.B.

Oriola Marashi rezulton sërish negative ndaj COVID-19

S.B.
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...