Antoine Griezmann prezantohet te Atletico Madrid, me pamje të re dhe numrin 8 në shpinë

Antoine Griezmann tashmë është pjesë e Atletico Madridit, duke vizituar edhe stadiumin, së bashku me presidentin e klubit, Enrique Cerezo.

 

Sulmuesi do të mbajë fanellën me numrin 8 që u la nga Saul që shkoi te Chelsea.

Pas stërvitjes së mëngjesit në “Cerro del Espino”, ylli i ri në Metropolitano për t’iu nënshtruar fotosesionit tradicional.

Griezmann pastaj shkoi tek parukieri duek ndryshuar imazh. Francezi preu flokët, diçka që një pjesë e fansave i kërkuan në rrjetet sociale, për të filluar një fazë të re te Atlético Madridi.

Griezmann tregoi numrin e tij të ri së bashkua me presidentin Enrique Cerezo dhe shkeli në fushën e “Wanda Metropolitano”.

Ai po ashtu edhe në sallën e stadiumit me Miguel Ángel Gil Marín dhe Andrea Berta. 

Related posts

Franca ndalët sërish, kësaj radhe nga Ukraina- fitojnë Kroacia dhe Holanda

D V

Rikthimi i Ronaldos në Old Trafford u bë edhe më epik nga komentimi i përsosur i Peter Drury

D V

Salah e shokon klubin me kërkesën për pagë në kontratën e re – dëshiron të bëhet edhe më i paguar se Cristiano Ronaldo

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com