Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Anu, shqiptari në reklamën e “Boss”

Anuar Ceka është 10 vieçari që është shndërruar në imazh të famshëm të brendeve prestigjioze botërore.

Ai është shqiptar i lindur dhe i rritur në Gjermani dhe pamja e tij unike prej vitesh ka tërhequr vëmendjen e agjentëve të industrisë së modës.

Siç është thënë edhe më herët, kosovari ka lindur për të sfiluar e për tu fotografuar, është përfolur edhe më parë në media për cilësitë e tij si model.

Ndonëse ende i vogël në moshë, Anuar Ceka, i njohur si Anu, ka një CV tejet të pasur në televizion, modë, futboll.

Anu, ka reklamuar për brende të famshme si

Zara, C&A, Kik ,Family, Aldi, Rewe, Haribo, McDonald’s, Hugo Boss, Puky, Ferrero ,etj.

Modeli i famshëm, ka sfiluat edhe për Karl Lagerfeld e Ralph Lauren.

Anuar Ceka, ka karrierë të bujshme edhe në televizion si aktor, ku ka luajtur në seriale të famshme si “Der Lerer“, “Rote Rose “Rabenmutter”, etj. Vogëlushi ka shumë oferta për projekte filmike, ku mund ta shohim së shpejti.

Së fundi ka dalë edhe reklama e “Boss”, ku shihet edhe ylli më i ri i brendeve prestigjioze, shqiptari Anuar Ceka.

Anu po i kalon festat e fundvitit në vendlindje, në Kosovë.

Postime të ngjashme

Paralajmërohen disa projekte muzikore nga Kidda

S.B.

Infermierja e cila një vit më parë pozoi me shenjat e lodhjes nga pandemia, ngjitet në skenën e ‘Sanremos’ dhe mban fjalimin emocionues

S.B.

Sting e lanson albumin “Duets” së shpejti

S.B.

Dua Lipa shkëlqen në reklamën e markës së atleteve “Puma”

S.B.

Arriti një miliard dëgjime, Bebe Rexha bëhet qesharake duke ngrënë mëngjesin mbi pllakatën që iu dhurua si mirënjohje nga Spotify

S.B.

Rita Ora me performancë të mrekullueshme nga ‘Sydney Opera House’, magjeps me dukjen dhe zërin e saj

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...