Agjencia Zhurnal.mk
Kosovë

Anulohen të gjitha fluturimet në Aeroportin Ndërkombëtarë të Prishtinës, kjo është arsyeja

Moti i keq dhe të reshurat e pandërprera që kanë rënë ditëve të fundit në Prishtinë, ka bërë që të ndërpriten të gjitha fluturimet në Aeroportin Ndërkombëtarë të Prishtinës, “Adem Jashari”.

Në një njoftim që është në kohë reale të faqes zyrtare të aeroportit, është bërë e ditur se të gjitha fluturimet që kanë qenë të planifikuara për sot në mbrëmje janë anuluar.

Në këtë njoftim po ashtu është bërë i ditur se fluturimet që kanë qenë të planifikuara nesër deri pas orës 12:00, janë anuluar.

Ende nuk dihet a do të vazhdojnë vijat e rregullta të fluturimeve, nesër pas orës 12:00.

Postime të ngjashme

PDK-ja kushtëzon pjesëmarrjen në zgjedhjen e presidentit

T E

Flet Visar Duriqi, tregon në detaje se si u sulmua

T E

Haziri: Osmani është fituese e zgjedhjeve, ajo i ka dhënë oksigjen listës zgjedhore të VV-së

T E

Mustafa: Nuk ka asnjë favorit për kryetar të LDK-së

T E

Pesë të vdekur dhe 437 raste pozitive me coronavirus për 24 orë

S.B.

Osmani: Gazetarët janë bartës të realitetit, grushtat drejt tyre janë grushta ndaj gjithë shoqërisë

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...