Agjencia Zhurnal.mk
Sport

Anulohet ndeshja e Labinotit, kundërshtari nuk kalon testet mjekësore

Boksieri i njohur kosovar, Labinot Xhoxhaj ka qen i pafat kësaj radhe për të zhvilluar ndeshjen e tij të ardhshme në boksin profesionist pasi në momentin e fundit është anuluar e njëjta pasi kundërshtari i tij është tërhequr për shkaqe shëndetësore.

Këtë lajm për ArenaRing e konfirmon edhe menaxheri i tij, Muharem Gjocaj. “Njoftojmë të gjithë dashamiret e sportit se ndeshja e Labinotit është anuluar sepse kundërshtari në momentet e fundit është tërhekur nga përballja për arsye të kontrolleve të mjekëve që nuk rezultuan mirë. Së shpejti do  ju informojmë për meqin e radhës të Labinotit”, tha Gjocaj.  

Postime të ngjashme

Dihen të gjitha çiftet e 1/8 në Euro 2020, na presin super ndeshje në këtë fazë – dy finale para finales

Dafina Vidishiqi

Notat e lojtarëve: Portugalia 2-2 Franca, shkëlqejnë Ronaldo dhe Benzema – zhgënjen Mbappe

Dafina Vidishiqi

Kampionët luajnë baras – Franca kualifikohet si lider, Portugalia nga vendi i tretë

Dafina Vidishiqi

Gjermania kalon tutje mes frikës dhe vështirësive të mëdha ndaj Hungarisë

Dafina Vidishiqi

Gjermani- Hungari, shënon dy gola brenda një minute – gjermanët rrezikojnë shumë

Dafina Vidishiqi

Gjermania po pëson nga Hungaria pas pjesës së parë

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...