Maqedoni

Anulohet seanca gjyqësore, “Janeva kundër Boki-13”

Zhurnal Ads

Shkup, 14 shtator, zhurnal.mk – Gjykimi pas padisë së Katica Janevës kundër Boki 13 për incizim të paautorizuar, sot u anulua. Shkaku hospitalizomi i Bojan Jovanovskit i cili pas kujdesit intensiv është dërguar në spital, ndërkohë që seanca e radhës do të caktohet pasi ai të shërohet.

Avokatët e Katica Janevës erdhën në gjykatë, por ajo nuk u paraqit. Paraburgimin deri në aktvendimin e plotfuqishëm për rastin “Reket” e mban në Gjevgjeli dhe nuk është më në Shkup.

Janeva ka ngritur padi kundër Boki-13 për incizim të paautorizuar.

Postime të ngjashme

Kreu i BFI-së Shaqiri pritet në Tiranë nga ambasadori saudit, Abdulmu’min Muhammed Sheref

T E

Incident në Spitalin e Tetovës, pësojnë edhe policët

XH,I

Georgievski: Vetoja bullgare do të çojë në rritjen e sentimentit antibullgar në Maqedoni

T E
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...