Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

Anulohet seanca për rastin “Lidhja Ndërkombëtare”, Boki 13 përsëri në spital!

Zhurnal Ads

Shkup, 22 tetor, zhurnal.mk – Seanca për rastin “Lidhja Ndërkombëtare”, është shtyrë për më 28 tetor.

Seanca u anulua për shkak se Bojan Jovanovski përsëri është shtruar në spital.

Dy ditë pasi që u kthye në burg gjendja e Boki 13 u përkeqësua sërish, kështu që ai përsëri është në spital.

Avokati Sasho Dukovski, kur gjykoheshte Boki 13 për rastin “Reket”, paralajmëroi se gjendja e tij është e keqe dhe se ai duhet të vendoset në arrest shtëpiak. Kërkesën e avokatit Dukovski Gjykata e refuzoi.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Carovska paralajmëron gjoba për shkollat që nuk respektojnë vendimet e Qeverisë

T E

Pendarovski mesazh të rinjve: Duhet të jeni më të zëshëm ndaj politikanëve

Z H

Sela takon Kryetarin e PD-së, Lulzim Basha

E.E.

Vazhdon gjykimi për organizatorët e 27 prillit, pritet të dëshmojë edhe Talat Xhaferi

Z H

Edhe sonte u protestua kundër rritjes së çmimit të rrymës, u bllokuan autostrada

R ZH

Borissov: Bullgaria e gatshme për dialog me Maqedoninë e Veriut

E.E.
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...