Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Anwar Hadid rikthehet me këngën e re “Off@Night”, merr mbështetje të madhe nga Dua Lipa

Anwar Hadid është rikthyer sërish në skenën muzikore ndërkombëtare.

Modeli dhe artisti 21 vjeçar publikoi të mërkurën (21 prill) një këngë të quajtur “Off@Night”.

Projekti është shoqëruar me një video atraktive, në të cilën ylli amerikan merr vëmendje të madhe me realizimin dhe detajet që ka shfaqur.

Kjo nuk është përpjekja e tij e parë në muzikë, ai gjithashtu në 2019 lansoi albumin “Bleach” që përmban gjithsej 16 këngë.

Lidhur me këtë, Hadid mori një përkrahje të madhe edhe nga e dashura e tij, këngëtarja shqiptare Dua Lipa.

Si një artiste me renome botërore e me suksese të jashtëzakonshme, 25 vjeçarja është shprehur krenare për kthimin e partnerit të saj.

“Off&Night, jam krenare me ty dashuria ime”, ka shkruar ajo.

Dyshja duket se kanë shijuar një natë të mirë në Londër nën shoqërimin e miqve të tyre të përbashkët.

Fansat në komente përpos përgëzimeve dëshiruan një bashkëpunim mes çiftit, Anwar dhe Duas.

Postime të ngjashme

Azet lanson këngën e re “Unë jam”

S.B.

Noizy paralajmëron albumin e katërt me radhë

S.B.

Motra e Dua Lipës mbush 20 vjet, “jam me fat që të kam”

S.B.

Robert De Niro lëndon këmbën, por jo gjatë xhirimeve të filmit

S.B.

Arbenita Ismajli: Nuk mund të besoj akoma se jam bërë nënë

S.B.

Unikkatil rikthehet pas një kohe të gjatë në rrjete sociale me një postim duke uruar festën e Bajramit

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...