Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Anxhela Peristeri dhe Edona Llalloshi bëjnë ‘’xing’’ me veshjen e njëjtë

Anxhela Peristeri do ta përfaqësojë Shqipërinë në festivalin europian të këngës ‘’Eurosong’’.

Këngëtarja ka fituar ‘’Festivalin e Këngës’’ në Shqipëri me këngën ‘’Karma’’, duke fituar të drejtën e përfaqësimit të shtetit në festivalin më të njohur të muzikës në Europë, shkruan GazetaExpress.

Anxhela tashmë ka filluar përgatitjet për prezantimin sa më të mirë të këngës duke realizuar edhe disa fotosesione.

Në një video të publikuar nga faqja e ‘’Eurovision Albania’’, Anxhela shihet teksa pozon para aparatit fotografik, ndërsa ajo që bie në sy është veshja e këngëtares, të cilën e kemi parë kohë më parë tek këngëtarja Edona Llalloshi.

Edona me këtë veshje është paraqitur në programin e festave të fundvitit në T7 ndërsa të dy artistet duken mjaft bukur në të zeza.

Postime të ngjashme

John Cena, vëllai i Dieselit “i dërguar prej Walkerit” në filmin e ri “F&F9”

S.B.

Detaji i veçantë në klipin e ri të Bebe Rexhës, që mori vëmendjen e shikuesve

S.B.

Edhe pas ndarjes, Jennifer Lopez vazhdon ta mbajë unazën 1.8 milionë dollarëshe me të cilën i propozoi Alex

S.B.

Rita Ora me dukje shumëngjyrëshe me koleksionin e ri nga “Gucci”

S.B.

Bebe Rexha publikon baladën e re “Sabotage”

S.B.

Mick Jagger dhe Dave Grohl lansojnë këngë për pandeminë

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...