Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Anxhela Peristeri prezanton një pjesë të klipit të këngës përfaqësuese në “Eurovision 2021”

Këngëtarja shqiptare, Anxhela Peristeri, do të përfaqësojë Shqipërinë në Eurovision këtë vit.

Ajo fitoi edicionin e 59-të të Festivalit të RTSH-së, ndërsa “Karma” mban titullin projekti me të cilin do të prezantohet.

Derisa është në finalizim të klipit, artistja e njohur ka ndarë një pjesë me fansat e admiruesit e muzikës duke u shfaqur në një fustan të bardhë e flokë kaçurrela.

“Isha duke qëndruar këtu në të ftohtë, duke menduar se ky videoklip do të jetë i mrekullueshëm. Nuk e kam imagjinuar kurrë se do të marr kaq shumë dashuri vetëm nga traileri”.

“Do të vijë vërtet shumë shpejt dhe jam i sigurt që kemi bërë një punë të shkëlqyeshme me këngën dhe videoklipin! Dua të ju falënderoj nga zemra për të gjithë dashurinë që po tregoni ndaj meje. Keni durim. Më e mira nuk ka ardhur akoma”, shtoi Peristeri në një imazh tjetër të ndarë në Instagram.

Krahas kësaj, Anxhela ditë më parë ndau disa fotografi të tjera me veshje kombëtare të cilat u shpërndanë edhe ne faqen zyrtare të Eurovisionit.

Postime të ngjashme

Me këmishë nate dhe e pa grimuar, Dua Lipa iu thotë “mirëmëngjesi” fansave me poza ku vë në pah dukjen e saj natyrale

S.B.

Dua Lipa sërish pjesë e reklamës së parfumit “Libre”

S.B.

Madonna e ka blerë shtëpi 19.3 milionë dollarësh nga The Weeknd

S.B.

Kanye West dhe Kim Kardashian kërkojnë të dy kujdestarinë e përbashkët në divorc

S.B.

Bebe Rexha shënon një tjetër sukses të madh, kënga e saj “Meant to be” arrin një miliard dëgjime në Spotify

S.B.

Të famshmit nga estrada shqiptare urojnë Muajin e Shenjtë të Ramazanit

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...