Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Anxhela Peristeri prezanton videoklipin e këngës që do na përfaqësojë në “Eurovision”

Anxhela Peristeri, do të jetë ajo që do të përfaqësojë Shqipërinë këtë vit në “Eurovision”.

Ajo u shpall fituese vitin që lamë me pas me këngën e titulluar “Karma”.

Së fundmi këngëtarja shqiptare ka publikuar në llogarinë e sa në Instagram një pjesë të videoklipit të kësaj kënge që pritet të lançohet së shpejti.

Anxhela shihet e gjitha e veshur me të bardha, teksa këndon një pjesë të këngës “Karma”.

Gjithashtu, Anxhela teksa është duke promovuar projektin muzikor, ka realizuar disa fotografi me veshje kombëtare.

Në këto foto shihet  me veshje të ndryshme tradicionale, përmes së cilave mund të themi se ka si qëllim që të transmetojë kulturën dhe origjinën shqiptare.

Postime të ngjashme

Me këmishë nate dhe e pa grimuar, Dua Lipa iu thotë “mirëmëngjesi” fansave me poza ku vë në pah dukjen e saj natyrale

S.B.

Dua Lipa sërish pjesë e reklamës së parfumit “Libre”

S.B.

Madonna e ka blerë shtëpi 19.3 milionë dollarësh nga The Weeknd

S.B.

Kanye West dhe Kim Kardashian kërkojnë të dy kujdestarinë e përbashkët në divorc

S.B.

Bebe Rexha shënon një tjetër sukses të madh, kënga e saj “Meant to be” arrin një miliard dëgjime në Spotify

S.B.

Të famshmit nga estrada shqiptare urojnë Muajin e Shenjtë të Ramazanit

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...