Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Anxhela Peristeri publikon videoklipin e këngës përfaqësuese të Eurovisionit

Këngëtarja shqiptare, Anxhela Peristeri, ka prezantuar së fundmi klipin e plotë të këngës përfaqësuese në Eurovision.

Artistja, e cila fitoi edicionin e 59-të të Festivalit të RTSH-së, vjen e mrekullueshme në videoklipin e “Karma”.

Ajo bëri një paraqitje të mahnitshme, ndërsa u shfaq me vetëm dy veshje – një fustan të gjatë të bardhë e një të tillë të kuq.

Projekti tashmë është lansuar në faqen zyrtare të ‘Eurovision Song Contest’, si një këngë që përfaqëson Shqipërinë në ‘Eurovision 2021’.

Anxhela ndërkohë në Festivalin e Radio Televizionit Shqiptar ka lënë pas Sardi Strugën në vendin e dytë dhe Festina Mejzinin në të tretin.

Në fillim të muajit shkurt, janë publikuar tre skenarë për mënyrën se si mund të zhvillohet edicioni i sivjetmë i Eurovisionit për shkak të pandemisë.

Sidoqoftë, presim në vijim të shohim se si do realizohet në të vërtetë ky eveniment madhështor.

Postime të ngjashme

Obligimet familjare e detyrojnë yllin Angelina Jolie ta lërë pas regjinë

S.B.

Bebe Rexha duket e mrekullueshme në kopertinën e “L’Officiel India”

S.B.

Rita Ora viziton lojtarët e ragbit në Sydney, përqafohet dhe bën fotografi me ta

S.B.

Rihanna bëhet “fqinj” me veten, blen shtëpi 10 milionë dollarëshe ngjitur me shtëpinë e saj aktuale

S.B.

Familja që la gjithçka për të udhëtuar nëpër botë me një furgon: Nuk është punë të punosh një vit të tërë për dhjetë ditë pushime

S.B.

Princi Harry kthehet në ShBA pas varrimit të Princit Philip, mosmarrëveshjet familjare vazhdojnë të mbesin të pazgjidhura

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...