Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Anxhelina Hadërgjonaj arrin 1 milionë shikime për dy javë me këngën e re

Këngëtarja ka arritur sukses me projektin e ri.

Anxhelina Hadërgjonaj publikoi këngën “Precious” dy javë më parë.

Ajo e lansojë me videoklip e cila u shfaq plot stil dhe atraktive teksa mori një koment edhe nga blogerja e njohur me famë botërore.

Kim Kardashian kishte publikuar në storien e saj pak nga klipi i Anxhelinës duke i uruar sukses për këtë projekt.

Ndryshe, Anxhelina Hadërgjonaj ka arritur 1 milionë shikime në kanalin YouTube.

Postime të ngjashme

Lei Kraja tregon futbollistin më simpatik shqiptar, ndërsa thotë se nuk del me meshkuj më të rinj në moshë

D V

Shkurte Gashi publikon fotografi nga periudha e shtatzënisë, në fund vjen edhe një imazh i djalit

D V

‘Thjesht dua të jem e lumtur’ – mesazhi i Encës në pozën provokuese

D V

Me bikini të zeza, Arta Nitaj vë në plan të parë hiret e saja dhe linjat për të cilat është e njohur

D V

U largua nga ‘Portokallia’, Lei Kraja tregon arsyet

D V

I shkroi gabimisht në Instagram, Shkurte Gashi zbulon se si nisi lidhja e dashurisë me Albert Limanin

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...