Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Anxhelina Hadërgjonaj e nis 2021-n me pushime, shfaqet atraktive në bikini nga bregdeti

Këngëtarja e njohur shqiptare, Anxhelina Hadërgjonaj, e ka nisur vitin 2021 duke bërë pushime.

Ajo ka ndarë me ndjekësit e saj në rrjetin social Instagram disa imazhe, nga momentet e këndshme që po shijon me shoqërinë në një vend bregdetar.

Hadërgjonaj duket mjaft atraktive në një fotografi duke pozuar me bikini, ndërsa vë në pah linjat trupore.

Këngëtarja duket mjaft e relaksuar dhe në humor të mirë, teksa shijon me pushimet me mikun e saj, grimerin Ariel.

Përndryshe, Anxhelina pati debutimin e saj në tregun ndërkombëtar vitin e kaluar.

Ajo publikoi këngën e saj të parë në anglisht me titull “Precious”, e cila është pritur mirë nga publiku.

Përndryshe, këngëtarja me origjinë nga Deçani i Kosovës ka paralajmëruar plot projekte të reja muzikore, të cilat do të vijnë këtë vit.

Postime të ngjashme

Bebe Rexha publikon këngën e re “Sacrifice”

S.B.

“Zemra jote është e pastër”, Nicola Peltz uron 22-vjetorin e lindjes së Brooklyn Beckham

S.B.

Dhurata Dora josh me paraqitjen nga vaska: E dua verën

S.B.

Rita Ora shpërndan imazhe nga studio, derisa përgatitet për pjesën e dytë të mini-albumit “Bang”

S.B.

Pakujdesi i Bella Hadid ndaj flokëve, shihet duke u shëtitur në Paris

S.B.

“Goat”, albumi nga Fero shumë shpejt lansohet në treg

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...