Showbiz

Anxhelina Hadërgjonaj me çantë lëkure në vlerë 23,500 euro

Zhurnal Ads

Këngëtarja Anxhelina Hadërgjonaj ishte përgatitur që më datë 25 të këtij muaji, të publikonte projektin e saj të parë muzikor për tregun internacional.

Megjithatë kënga e saj e re në gjuhën angleze u shty edhe për pak kohë, pasi nuk është ende gati finalizimi i klipit.

Ndërkohë, Anxhelina po gjendet pranë fansave përmes rrjeteve sociale, duke ndarë me ta fotografi dhe video të ndryshme nga përditshmëria.

Ndërkohë, Anxhelina po gjendet pranë fansave përmes rrjeteve sociale, duke ndarë me ta fotografi dhe video të ndryshme nga përditshmëria.

https://www.instagram.com/p/CE1QRbdHS3c/?utm_source=ig_web_copy_link

Një gjë që ka rënë gjithmonë në sy ka qenë stili i këngëtares, i cili është komentuar jo pak herë në media.

Me jetën luksoze që bën, Hadërgjonaj nuk kursehet aspak që të shpenzojë në shuma të majme për pamjen e jashtme.

Vetëm një çantë e saj e markës ‘Hermes’ me lëkurë gladiatori, kap shifrën e 23 mijë e 500 eurove.

Ndërkohë, në po të njëjtën paraqitje që ajo e ndau me ndjekësit e saj në Instagram, Anxhelina ka shpenzuar 1,350 euro për bluzën, 29,95 euro për pantallonat dhe 995 euro për sandalet – shifra këto që janë bërë të ditura nga faqja What They Wearin.

https://www.instagram.com/p/CFutYfaHLwC/?utm_source=ig_web_copy_link

Postime të ngjashme

Festoi ditëlindjen pak ditë më parë! Bella Hadid na zbuloi dhuratën që i bëri Dua Lipa

admin

Nga Jennifer Aniston tek JLo – Reagimet e yjeve të Hollivudit për fitoren e Biden

T E

Kejvina lë pak vend për imagjinatë me pozat e mbështjellë me peshqir

S.B.
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...