Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Anxhelina Hadërgjonaj me imazhe atraktive nga festa e ditëlindjes së 27-të

Artistja e njohur shqiptare, Anxhelina Hadërgjonaj, ditën e djeshme (e mërkurë) festoi ditëlindjen e 27-të.

Bukuroshja, e cila ndiqet nga një numër i madh i ndjekësve në Instagram, falënderoi fansat dhe miqtë për urimet.

Ajo njëherësh ndau disa fotografi atraktive, nga vendi luksoz ku edhe festoi ditëlindjen.

“E bekuar për një vit tjetër. Faleminderit të gjithëve për urimet e ditëlindjes”, ka shkruar ajo.

Urimet ndërkohë akoma vazhduan në hapësirën për komente, ndërsa merr vëmendje me dukjen tërheqëse.

Anxhelina në anën tjetër ka kohë që ka paralajmëruar rikthimin në muzikë, por që akoma nuk ka lansuar ndonjë këngë të re.

E njëjta po ashtu që një kohë ka zhvendosur të gjitha aktivitetet në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Postime të ngjashme

Ja disa gjëra që nuk i keni ditur për Arian Bajramin

R Zh

Ju prezantojmë fotografen kosovare në Zvicër Kristina Gashi, që sjell foto artistike

T E

“Urime martesa vlla” quhet hiti i dasmave sapo ardhur nga Gentjana Gjergji

T E

Qerpikë të mëndafshtë me volum rus Lash to lash

S.B.

Ronela Hajati së shpejti lanson albumin “Rron”, pas 20 vitesh karrierë

S.B.

Melisa Lleshi paralajmëron projektin e ri muzikor

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...