Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Anxhelina Hadërgjonaj me paraqitje provokuese në klipin e dytë për tregun ndërkombëtar, “No Drama”

Këngëtarja e njohur shqiptare, Anxhelina Hadërgjonaj, ka publikuar projektin e saj të dytë për tregun ndërkombëtar.

“No Drama” mban titullin kënga e saj e re në anglisht, e cila është një baladë R&B.

Kënga është punuar nga producentë të huaj, teksa klipi nga bashkëpunëtorë të saj shqiptarë.

Klipi i këngës vjen vetëm në ngjyrat bardhë e zi, me një performancë e cila i përshtatet tematikës së klipit.

Ky projekt muzikor i pason këngës “Precious”, që ajo e solli si këngë të parë për debutimin e saj në tregun internacional.

“Precious” mori mbështetjen nga shumë emra të famshëm, përfshirë këtu edhe yllin botëror Kim Kardashian.

Postime të ngjashme

Nelly dhe e dashura Shantel Jackson ndahen pas një lidhje të gjatë

D V

Lorena Haliti dhe i dashuri i saj me pushime në Shqipëri, shoqërohet me prezantuesen Alketa Vejsiu

D V

Dafina Zeqiri nis xhirimet e videoklipit të ri

D V

Derisa po shijon pushimet në Kep Merli, Dua Lipa: Nuk dua të largohem kurrë

D V

Xhensila Myrtezaj merr vëmendje me stilin unik në imazhet e reja

D V

Producentja Vjosa Berisha tregon se është diagnostikuar me kancer, ndërsa përçon edhe një mesazh

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...