Agjencia Zhurnal.mk

Anxhelina Hadërgjonaj merr vëmendjen me pozat joshëse nga plazhi

Këngëtarja e njohur shqiptare, Anxhelina Hadërgjonaj, po vazhdon të shijojë disa ditë të mira pushimi.

Ajo ndodhet në jug të Shqipërisë, teksa ndan herë pas here me ndjekësit fotografi dhe video të ndryshme nga momentet e këndshme që po i shijon.

Së fundmi, Hadërgjonaj ka publikuar për fansat e saj në rrjetin social Instagram një fotografi mjaft provokuese në bikini.

View this post on Instagram

🛶

A post shared by A N X H E L I N A (@anxhelina) on

Ajo ka pozuar mbi një varkë portokalli në det, teksa ka vënë në pah trupin e saj, veshur me një palë bikini të zeza.

Pëlqimet dhe komentet e shumta nga ndjekësit nuk kanë munguar, shumica prej të cilëve e kanë komplimentuar për linjat trupore.

View this post on Instagram

🇦🇱

A post shared by A N X H E L I N A (@anxhelina) on

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

S.B.

Lajmet e fundit

Loading...

Regjistrim Domain, Ueb Hosting, Uebfaqe për kompaninë tuaj, vetëm për    273 euro

error: Content is protected !!