Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Anxhelina Hadërgjonaj nis xhirimet e “No Drama”

Ajo gjatë vitit të kaluar bëri rikthimin në skenë pas një kohe të gjatë.

Bëhet fjalë për këngëtaren e njohur Anxhelina Hadërgjonaj, e cila në 2020 debutoi me këngë për tregun ndërkombëtar.

Por, duket se në vitin e ri ajo do të sjellë edhe shumë projekte të tjera muzikore për të cilat ka punuar prej vitesh.

Biondja në një postim të fundit të publikuar në InstaStory, ka bërë të ditur se ka nisur xhirimet e “No Drama”.

Ky duket të jetë i radhës projekt që do të realizojë për tregun e huaj, pasi që një kohë të gjatë jeton dhe vepron në Amerikë.

“Kur xhiron No drama, së shpejti”, ka qenë mbishkrimi i fotografisë.

Ndonëse nuk ka zbuluar më shumë, edhe ky projekt i Hadërgjonajt besohet se do pritet mirë nga publiku.

“Precious” ndërkaq për një muaj ka arritur të mbledh mbi 400 mijë klikime në YouTube.

Postime të ngjashme

Hiti i ri nga Maili, rep artist shumë modern

T E

Publikon fotografitë e para pas lindjes, Elita Rudi zbulon portretin e vajzës Bota

S.B.

Rita Ora zëvendësohet në jurinë e “The Masked Dancer”

S.B.

Heidi Klum e lejon vajzën të bëhet modele pasi ajo ia kishte kërkuar me vite këtë

S.B.

Bebe Rexha publikon pamje “të rrezikshme” nga klipi i ri

S.B.

Arbenita Ismajli shkëlqen në fotografitë e radhës teksa pozon me barkun e rrumbullakosur

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...